Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VIBRO PLOCA WACKER 2006

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Adi Forklifts Dooel 21 Pri 10:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
- VIBRO PLOCA
- GODINA 2006
- 478 KG
- SO KLUC
Adi Forklifts Dooel
071 329 414 , 078259629
Leaflet
Adi Forklifts Dooel
VILUSKAR LINDE 2.5 TONA ELEKTRICEN 0 MKD
VILUSKAR 2.5 TONA DIZEL 2012 0 MKD
VILUSKAR LINDE 2.5 TONA PLIN 0 MKD
VILSUKAR YALE 1.8 TONA PLIN 4 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione