Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bager O&K 1997

14 500 EUR

Shitet nga: Neim Sejfuli 29 Maj 03:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
14.000t
Vo super Sostojba
Neim Sejfuli
070239834
Në fillim