Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Drobilica zamena za bager HITNO!!

0 EUR

Shitet nga: Pero 07 Sht 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Se prodava celusna drobilica so otvor 400x600cm i kapacitet od 70m3 na cas so 5m3 bunker i slankast dodavac god na proizvodsto 2004 god komplet so separacija so 3 frakcii i sopstven agregat za struja so moknost od 100kw drobilicata e malku koristena ima izdrobeno okolu 10 000t moze komplet moze i samo separacija imam i cekicara cena po dogovor!! Moze zamena za bager
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione