Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

JELCZ 240 za delovi

0 EUR

Shitet nga: Zoran 28 Jan 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava JELCZ vo neispravna sostojba mu fali motor.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione