Renders

Shitet nga: Zlatko 15 Tet 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë 13 910 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Kavadar
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Друга марка
Modeli: Drug model
2004 godina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim