Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sanduk za troosovinec JET meiller 12m3

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: A L T O - V E 21 Korr 12:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
A L T O  -  V E
MAN 15.250  -02 0 МКД
Sanduci za tri osovinci 0 МКД
Mercedes 22-28 6x4 1 МКД
MAN 8x4 0 МКД
sandukot e vo odlicna sostojba kako nov
kompleten e od troosovinec
A L T O - V E
Kamioni, Kranovi, Kiperi i rezervni delovi za istite i delovi za kamionite MAN i Mercedes (kabini, motori, deferencijali, menjaci, gumi so i bez bandazi...)
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Radovis Tregoje në hartë
078727474
A L T O - V E
078727474
Leaflet
A L T O  -  V E
Mercedes-Benz Atego 18-28 kipper kran 0 ЕУР
Volvo FH12 420  -05 0 МКД
Miler kiper za 3 osovinec damper 0 ЕУР
Furgon 7.20m 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione