Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Cisterna poluprikolka i cisterna solo

Shitet nga: cisterna 01 Pri 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Cisterna poluprikolka OKT, 2007 godina, gorno i dolno polnenje, 10 komori, teska 5600, odlicna sostojba
Kamion cisterna Mercedes Actros 2543, 2001 godina, so prateca osovina, cisterna aluminiumska 17000 litri, 3 komori, gorno polnenje, pumpa i brojac
cisterna
070337599
Leaflet
Në fillim