Kamion K02

Shitet nga: Andrej Dje 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë 14 340 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 700 EUR

Komuna: Karposh, Shkup
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Друга марка
Modeli: Drug model
Dupla kabina
5 patnika
Klima
2009 godina
0 km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim