Ladilnik SCHMITZ SKO24L

Shitet nga: DEJAN 18 Tet 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kavadar
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Друга марка
Modeli: Schmitz
Se prodava ladilnik SCHMITZ SKO24L proizvedena 2002 godina,so motor SL 400. Vo odlicna sostojba. lice za kontakt DEJAN 070 561 774. Cena po dogovor!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim