Prikolka Schmitz S 01

Shitet nga: Spektar04 12 Sht 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kavadar
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Друга марка
Modeli: Schmitz
Se prodava prikolka Schmitz S 01, 2000g, na BG tablici, MEGA vo top sostojba, generalno sredena.
Za poveke informacii na telefon: 071 340 082
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim