Prikolka od Tam

Shitet nga: miroslav 09 Qer 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Kriva Pallankë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Друга марка
Modeli: TAM
se prodava prikolkava so aluminski kapaci od tam
dobro zacunana dimenzi ; 2.50 ; 6,30 ;70 info ; 070388162 ;dragi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim