DAF CF 430

Shitet nga: ... 16 Tet 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kavadar
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: DAF
Modeli: CF
Se prodava DAF CF 430- 2002god registriran so novi gumi,kiper sistem za poveke info.jevete se
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim