Daf 460 -08 i plikolica ladilnik -02

Shitet nga: Ane Stefanov 15 Tet 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kavadar
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: DAF
Modeli: Drug model
Se prodava kamion Daf 2008 i prikolica ladilnik 2002, vo super sostojba, moze i zamena.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim