Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DAF XF 105 410 euro 5 tandem

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNION TRANS 09 Pri 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Prodhuesi
DAF
Modeli
XF
Daf XF 410 so poluprikolka Krone proizvedeni 2007 godina, so novi gumi
UNION TRANS
070218762
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione