Euro 5 DAF XF460 povolno

Shitet nga: Dimitar 16 Tet 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kavadar
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: DAF
Modeli: XF
kamionot e vo odlicna sostojba
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim