Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DAF XF

12 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Stole 17 Shk 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Koçan
Prodhuesi
DAF
Modeli
XF
Registriran so cisto novi gumi predni zadni racen menuvac 460 kc kamionot e vo perfektna sostojba registriran bg tabli moze zamena so kola na mk ili stranski tabli
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione