Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DAF XF 35.430

8 500 EUR

Shitet nga: Dimitar Bojchev 04 Dhj 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Prodhuesi
DAF
Modeli
XF
Voziloto e vo odlicna sostojba. Godina na proizvodstvo 2004. 430 ks. Automatik. Voziloto ne e registrirano
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione