Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DAF XF 480 Euro 3

7 000 EUR

15 990 EUR

Shitet nga: stole 06 Mar 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
DAF
Modeli
XF
Vo odlicna sostojba so novi gumi registriran
Leaflet
Në fillim