Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DAF XF -95

Shitet nga: Filip 29 Maj 04:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava kamion DAF XF95 euro3 HITNOO!!!!!
Kamionot e vo top sostojba
Cena po dogovor za podetalni informacii javete se
Në fillim