DAF XF

Shitet nga: DAF 06 Qer 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

17 900 EUR

Komuna: Gazi Babë, Shkup
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: DAF
Modeli: XF
Prodavam DAF 510 so BG tabli , 2008 godina, 90% 6 te gumi,ima pominato 1 milion km
17.900 evra so Bg prikolka
19.000 evra so Mk prikolka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim