Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiat Ducato -06

0 EUR

Shitet nga: murat 07 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Ducato
kombeto e vo dobra sostojba kupen e od prv sopstvenik.ima novi gumi poveke informacii na tel.11.2006god.moze so i bes carina
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione