Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD TRANSIT 2.2 TDCI KLIMA

Shitet nga: Ardit 28 Nën 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
FORD TRANSIT 2.2 TDCI 2007 GOD
KLIMA
BORDCOMPUTER
RADIO CD
ABS AIRBAG ESP
NO SMOKING
SOCUVAN STEGNAT
2 KLUCA
3 SEDISTA
DOBRI GUMI
ELEKTRICNI STAKLA
DONESEN OD AVSTRIJA SO VOZENJE
IMA SITE PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA


TEL:070480363
TEL:072599436


Mercedes benz sprinter vw crafter ford vito caddy tovarno kombe peugeot boxer citroen jumper renault
Leaflet
Në fillim