Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD TRANSIT 2.4 DCI TERMOKING

Shitet nga: Ivica 03 Mar 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам Форд Транзит 2.4 DCI - Термокинг
комбето е со дополнително надоградено со мотор за ладење и зидовите на кабината се изолирани.
2008 година, 74 KW, поминато има 231535 км, редовно сервисирано и е во одлична состојба.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
Në fillim