Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FORD TRANSIT

0 MKD

Shitet nga: STEFAN NAJDOV 28 Nën 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Ford
Modeli
Transit
Се продаваат возила Форд Транзит .
Година на производство 2007 год.
Сите возила се со регистрација на важност до 2019 година
Цена по договор .
Контакт лице Иле 076 421 941
Стево 078 238 171
STEFAN NAJDOV
078238171 077550000
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione