Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

IVECO 35c12 LADILNIK SO RAMPA

Shpallja e kompanisë Shitet nga: IMEL 95 17 Pri 21:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMEL 95
OPEL ASTRA 1.9 CDTI 4 400 ЕУР
FIAT SCUDO 1.6HDI LONG 5 600 ЕУР
MERCEDES SPRINTER 313CDI LADILNIK -
PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI 4 900 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavadar
Prodhuesi
Iveco
Modeli
Daily
IVECO 35c12
-LADILNIK -20°
-RAMPA
-GODINA NA PROIZVODSTVO 2008
ODLICNA SOSTOJBA, PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
IMEL 95
FIRMATA IMEL 95 VRSI PRODAZBA NA POLOVNI MOTORNI VOZILA PO POVOLNI CENI. VOZILATA SE UVEZENI OD GERMANIJA I ITALIJA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
cano pop ristov 43 Tregoje në hartë
078-288-077
IMEL 95
  Online
078-288-077
Leaflet
IMEL 95
BMW 118d 5 300 ЕУР
BANDAZI 16'' CITROEN 200 ЕУР
PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI 4 900 ЕУР
IVECO 50C15 -07 9 000 ЕУР
Në fillim