Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iveco Daily

5 400 EUR

Shitet nga: Vane 05 Dhj 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ивекото е во одлична состојба. Се користи за дистрибуција на млеко и млечни производи за блиски дестинации. Редовно сервисирано без ниту еден проблем.
Регистрирано до Јуни 2017 год.
Термокингот е во одлична состојба.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione