Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iveco Daily

8 500 EUR

Shitet nga: kire 26 Mar 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
se prodava Kamion Iveco dayli 2005 465000km
servisiran vo izum 96

nosivost 3480kg vkupna masa ne pominuva 7500
sanducar so cerada 2.2m sirina 6.10m dolzina na 2.3metri visina so rampa (lift)
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione