IVECO Daili 40C13 so Termo King

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: IFD 07 Qer 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë 13 910 MKD / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Kisella Voda, Shkup
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Se prodava kombe Iveco Daily 40C13 so vgraden atestiran ured za ladenje.
Kombeto e kupeno vo MK i ne e od uvoz
Zafatnina na motor 2800cm3, 130KS, nosivost 1350kg.
Cena 6500+ddv
tel:078/488-202 od 09 do 17h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim