Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IVECO

3 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Cermat Doo 19 Maj 15:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Се продава одлично зачувано IVECO.
Контакт телефон: 070/339-356 - Оливер
Cermat Doo
Уникатни, секогаш достапни, иновативни, креативно-тимски тоа е Цермат препознатливата формула за успех
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Novacki pat bb Tregoje në hartë
+389 47 226 671
Cermat Doo
070 339 356
Cermat Doo
Kamion MAN LE 140C 5 500 EUR
Kamion MAN LE 140C 5 900 EUR
MAN 19.414 7 000 EUR
IVECO odlicno socuvano 3 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione