Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CITROEN BERLINGO I EKSTRA MIKSER ZA BETON

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Igor Tehnoinzinering 14 Tet 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
CITROEN BERLINGO - SUPER SOSTOJBA, REGISTRIRANO I ZACUVANO. - moze zamena, dajte ponuda-a cena mu e 3000 eura bez cenkajne = FIKSNO E !!!
.........................
EKSTRA MIKSER ZA BETON. = CENA 9500 EU, so ddv, otii e na firma na ime.
BEZ CENKAJNE, moze zamena, dajte ponuda !!!
REGISTRIRAN DO 06 / 2017,
BURE 7 M3,
REDOVNO SERVIS I ODRZUVAN.
VOZDUSNO LADENJE,
SUPER GUMI
..........
MOZNA E ZAMENA ZA BILO STO
DAJTE PONUDA ... samo za seriozni !!!
Igor Tehnoinzinering
075357753
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione