Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iveco Orlandi -97

12 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: VBI BUS Makedonija 31 Jan 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Model: Iveco Orlandi
Godina: 1997
Sedista: 50
Motor: Diesel
Zafatnina: 9500cc
Sila na motor: 276kW
Menuvac: Avtomatski
VBI BUS Makedonija
075209998
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione