Iveco Euro Cargo

Shitet nga: Dalibor 09 Tet 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kumanovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Euro Cargo
Vo odlicna stostojba specijalno vozilo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim