Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IVECO ML80E18 ladilnik

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: PAP-TRAKS 16 Shk 15:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
PAP-TRAKS
Mercedes-Benz Sprinter 316cdi Ladilnik -11 0 ЕУР
Mercedes-Benz Sprinter 316cdi -13 0 ЕУР
MAN TGL 12.180 KIPPER KIPER 0 ЕУР
MAN 35.403 Kipper Kiper 0 ЕУР
🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️
IVECO ML80E18
✅- Uvoz Germanija
✅- Godina 2009
✅- Ladilnik Carrier (Xarios 600)
✅- Manuelen menuvač ( 6 )
✅- Euro 5
✅- Dimenzii sandak(5.80x2.10x2.05)
✅- Klima
✅- El. Stakla
✅- Cd radio
✅- Centralno zaklučuvanje
✅- Dva kluča
✅- Novi gumi
✅- Hidraulična rampa
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Kako nov
✅- Plateni site davački
✅- Napravena homologacija
✅- Cena bez DDV
✅-https://www.facebook.com/PAP-TRAKS-195609014725800/
☎️ 070 339 200 ☎️
PAP-TRAKS
ПАП-ТРАКС Прилеп - Продажба на половни возила - Најголем избор на товарни возила - Возила по нарачка - Најдобри цени во Македонија ☎️ 070 339 200 ☎️..
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Republikanska10 Tregoje në hartë
070339200
PAP-TRAKS
070339200
PAP-TRAKS
Daf Lf 45.160 korpa kran 0 ЕУР
MAN TGL 8.220 0 ЕУР
Prodazba na Tovarni Vozila Man Mercedes Scania 0 ЕУР
MAN TGL 12.180 KIPPER KIPER 0 ЕУР
Në fillim