Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iveco eurostar 430

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MM Nedelkovski trans 26 Mar 23:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Prilep
Prodhuesi
Iveco
Modeli
Eurostar
Se prodava Iveco Eurostar 430 6x2 so jastuci. Mozi so cisterna i bez. Cena po dogovor.
MM Nedelkovski trans
076375555
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione