Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iveco Cursor Eurostar

4 500 EUR

Shitet nga: Todor Mitrevski 27 Nën 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iveco Cursor Eurostar, 2002,euro3, bez nikakov problem, U posledni 3meseca vlozeno:
Lamela,zamaec,potisna-1000e
Site diskov I plocki smeneti 600e
Site Amortizeri 350e
Smeneto V.na pogon. 350e
Na Pogon 4. Novi gumi. 1400e
Napred. Continental. 50%dobri
Sega registriran. 1800e
Ulje Castrol I site filtri smeneti 350e
Todor Mitrevski
071208886
Në fillim