Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iveco cisterna inoks

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dajmonion trans 26 Maj 14:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Cisterna 16 999 ЕУР
Iveco Stralis 450 euro5 13 990 ЕУР
Poluprikolka Schmitz 4 200 ЕУР
Iveco stralis 450 2007 700000 km registirano ushte 10 mes.so cmr osiguruvanje na 100000il.evra.i cisterna inoksna so 4 komori.
Dajmonion trans
75363245
Poluprikolka Schmitz 4 200 ЕУР
Cisterna 16 999 ЕУР
Iveco Stralis 450 euro5 13 990 ЕУР
Në fillim