Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iveco Stralis Euro 5 vlekac

4 950 EUR

6 800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Daf Macedonia 07 Tet 09:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
MERCEDES-BENZ 1845 EURO 6 18 450 ЕУР
DAF XF460 - EURO 6 0 ЕУР
Poloven DAF XF105 8 000 ЕУР
DAF XF105 EURO 5 6 990 ЕУР
Vo odlicna sostojba
Registriran do 25.11.2020
Motor 420 ks - Euro 5
Avtomatski menuvac
ZF Intarder
800+280 litri rezervari,
Pominati 1.110.000 km,
Remontiran motor na 964.000 km
Proizveden 2006 Godina
Najdobar soodnos cena/kvalitet sporedeno so Scania, Mercedes, Man i Volvo !!!
Daf Macedonia
Даф Македонија
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. 34 бр. 11 Tregoje në hartë
078287069
Daf Macedonia
078287069
Leaflet
Poloven DAF XF105 8 000 ЕУР
DAF XF460 - EURO 6 0 ЕУР
NOV DAF XF480 0 ЕУР
MERCEDES-BENZ 1845 EURO 6 18 450 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione