Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iveco Stralis prikolka

25 000 EUR

Shitet nga: Oskan Dje 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nov motor na 35000 km so novi gumi turbo kuplug set alternator alanser akulmatori.
Shmitz prikolka so novi gumi na 10000 km pireli osovina se diga avtomatski
Leaflet
Në fillim