Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Man 1 26.281

0 MKD

Shitet nga: Игор 21 Jan 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Brod
Prodhuesi
MAN
Modeli
26.281
Во одлична состојба MAN 1 кипер.
Цена по договор.
Игор
078275922
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione