Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAN 26 463 kiper 6x4

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: MM Nedelkovski trans 26 Mar 23:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Prilep
Prodhuesi
MAN
Modeli
26.463
Se prodava MAN 26.463 kiper 6x4 vo odlicna sostojba. Cena po dogovor.
MM Nedelkovski trans
076375555
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione