MAN TGH 480 vlekac

Shitet nga: Dejvid Pinik Spasevski 15 Tet 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kumanovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: Drug model
Се продава влекач Ман ТГА 480
цена поволно
информации на тел 071260895
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim