Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAN TGA 18.400 - 07

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Eurogradba Asanoski Dje 12:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Vlekac MAN TGA 18.400, 2007 godina, 712.000 km.
Vo top sostojba.
Eurogradba Asanoski
Vo EUROGRADBA ASANOSKI - s.Lazani - Prilep mozete da se snabdite so site vidovi vozila,kamioni,bageri,gradezni masini,gradezni materijali i seto toa uvezeno od Italija po najniski ceni. Povelete uverete se!!!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kuzman Josifoski - Pitu - Prilep Tregoje në hartë
070634010, 071 638 512
Eurogradba Asanoski
070634010, 071 638 512
Leaflet
Në fillim