Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAN TGA

11 000 EUR

Shitet nga: Vesna 20 Qer 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Man TGA 18440, so pomina to 800.000 km bez retarder so manuelen menjav. Euro 4. Vo odlicna sostojba so BG tablici, registriran, so tehnicki I zelen karton za 3 meseci.
Leaflet
Në fillim