Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAN TGA 410

6 500 EUR

7 500 EUR

Shitet nga: Boban 25 Maj 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava MAN TGA 410, 2002 god, 1.196.000 km, so kiper sistem, gumi preni 80%, zadni 100%, registriran do 16.08.2018 so zelen karton, servisiran, vo vozna sostojba
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione