Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAN TGA

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Ган 2007 Дооел 27 Qer 09:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Strugë
Prodhuesi
MAN
Modeli
TGA
MAN TGA 26.440
EURO 5
GOD 2007
Reg DO 25.10.2018
Ган 2007 Дооел
Транспорт и Логистика
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул, Маршал Тито -52 Tregoje në hartë
070261537
Ган 2007 Дооел
070261537
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione