Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAN TGL 8.210

0 EUR

Shitet nga: KOLJO 18 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodhuesi
MAN
Modeli
TGL
2007god,kamion so specijalna namena,pominati 500.000km,dizel,gumi novi (zimski-letni) sindziri za pogonski trkala,so rampa,registriran do juni,nosivost 2.555....
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione