Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kamion MAN TGL 7.150

12 850 EUR

Shitet nga: Борче 03 Mar 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtip
Prodhuesi
MAN
Modeli
TGL
Камион MAN TGL7.150 со рампа, 2007 год. со изминати 428.000 км.Носивост 2500 кг.
Борче
070446226
Në fillim