MAN 440 EURO 6

Shitet nga: Man 15 Tet 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

27 500 EUR

Komuna: Kumanovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: TGX
Se prodava Man TGX 440 Ks Euro 6, so pominati 540 000,perfekna sostojba spremen za pat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim