Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAN TGX 18.480 XXL Moze zamena

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Elma Trans 08 Sht 10:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Se iznajmuvaat delovni prostorii vo Radovis 1 МКД
Krone -07 Mega TOP 0 ЕУР
Schwarzmuller mega 2008godina TOP!!  0 ЕУР
DAF XF 460 Euro-5 TOP 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Prodhuesi
MAN
Modeli
TGX
Se prodava vlekac marka man tgx 480 vo perfektna sostojba Euro5
Novi gumi michelin
So full oprema
Full kasko osigurani i registrirani
Moze i komplet so prikolki
Mozna e zamena za avtomobil nad 2010 ponuda vo poraka ili na viber na broj 070468292

Elma Trans
070 247 106
Leaflet
Schwarzmuller mega 2008godina TOP!!  0 ЕУР
Se iznajmuvaat delovni prostorii vo Radovis 1 МКД
IVECO EUROCARGO 90E18 EEV -12 0 ЕУР
Audi A3 Sedan 1.6tdi Ambition! 1 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione