Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MAN -08 TGX 440

18 400 EUR

Shitet nga: Jovan ili Vera 15 Jan 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava kamion 2008 TGX-440 automatic euro 4 gumi 90%, 920000km. Kamionot e vo odlicna sostojba spremen za rabota. Odrzuvan vo MAN servis. Se prodavaat i drugi MAN kamioni.
Jovan ili Vera
+38978271300
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione